Jan Pospíšil

vedoucí provozu
Brief info

Honza je zkušený tiskař a proto má na starosti celou výrobu. Kromě toho je i perfektní obchodník, proto i on komunikuje se zákazníky a bude tedy vaším styčným důstojníkem. Rád poradí, když budete tápat při výběru toho správného řešení a pomůže i s přípravou nebo úpravou grafických dat. A když je potřeba, zaskočí i v provozu a přiloží ruku k tiskařskému dílu. Nerad se fotí, proto na fotce je pouze z velké dálky :-).

Tel.: +420 732 569 350

Řekli o nás

V tiskárně ARA realizujeme průběžně zakázky na maloformátu i velkoformátu. Většinou řešíme tisky na poslední chvíli a i když jsme z Prahy, máme zrealizované věci obvykle do druhého dne v ruce v požadované kvalitě!

Lenka Kubešová Zápotocká

Lenka Kubešová Zápotocká

PR manager / Rektorát ČVUT v Praze

Do tiskárny zadávám zakázky různého charakteru a vždy mi vyšli maximálně vstříc a doporučili vhodnou technologii i materiál pro konkrétní produkt.

Miroslav Sanytrák

Miroslav Sanytrák

majitel VIA Stile s.r.o.

Naše škola pomocí tiskárny realizovala kompletní redesign související s novým názvem školy. Po zadání tiskových dat došlo ze strany tiskárny k drobným opravám, aniž bychom se s nimi museli zabývat a dodali nám vše (navigační cedule a samolepky, roll-upy, letáky, plakáty atd.) v termínu, aby se stihl začátek školního roku i následné veletrhy.

Václav Hrubeš

Václav Hrubeš

zástupce ředitelky / Střední škola cestovního ruchu a grafického designu Pardubice

Kontakt