Iveta Kaštánková

tiskařka
Brief info

Iveta je ta, která má na starosti to, aby vaše tisky vypadaly přesně podle vašich představ. Je vystudovaná reprodukční grafička a tiskárnu zná jako své boty! Zkontroluje vaše tisková data, velmi ráda poradí s případnou opravou a když budete v koncích, pomůže i se samotnou grafikou nebo přípravou tiskových dat. A po zadání tisku tráví hodiny a hodiny u strojů, ať už pečlivou kontrolou vytištěných archů nebo u řezačky a dalších knihárenských strojů. Po ruce má téměř vždy několik pomocníků v podobě praktikantů nebo brigádníků.

Tel.: +420 774 358 774

Řekli o nás

V tiskárně ARA realizujeme průběžně zakázky na maloformátu i velkoformátu. Většinou řešíme tisky na poslední chvíli a i když jsme z Prahy, máme zrealizované věci obvykle do druhého dne v ruce v požadované kvalitě!

Lenka Kubešová Zápotocká

Lenka Kubešová Zápotocká

PR manager / Rektorát ČVUT v Praze

Do tiskárny zadávám zakázky různého charakteru a vždy mi vyšli maximálně vstříc a doporučili vhodnou technologii i materiál pro konkrétní produkt.

Miroslav Sanytrák

Miroslav Sanytrák

majitel VIA Stile s.r.o.

Naše škola pomocí tiskárny realizovala kompletní redesign související s novým názvem školy. Po zadání tiskových dat došlo ze strany tiskárny k drobným opravám, aniž bychom se s nimi museli zabývat a dodali nám vše (navigační cedule a samolepky, roll-upy, letáky, plakáty atd.) v termínu, aby se stihl začátek školního roku i následné veletrhy.

Václav Hrubeš

Václav Hrubeš

zástupce ředitelky / Střední škola cestovního ruchu a grafického designu Pardubice

Kontakt